Skocz do zawartości

AUTOCOM 2011 czy ktos ma jakies doswiadczenie z tym fejsem??


marooooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Prosze Was speców od diagnostyki o porade.

Mam zamiar kupic fejs z ebay uk http://www.ebay.co.uk/itm/2011-AUTOCOM-CDP-Pro-Cars-Diagnostic-Interface-Bluetooth-1-yr-Free-Update-/260891481279?pt=UK_Diagnostic_Tools_Equipment&hash=item3cbe5814bf .

I z tąd moje, pytanie czy ktoś posiada lub ma doswiadczenie jak to dziala w naszych BMW??

Czy jest pełen zakres możliwości taki jak oferuje inpa i dis?

Przewertowałem forum i nic nie znalazłem na temat .

Z góry dzięki za pomoc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Raczej to cudo to tez jest dostępne na rynku w Pl.

Widziałem w jednym warsztacie , kasowano mi błąd poduszek właśnie tym.(pod tym kątem wiem ze daiała ta funkcja pod bmw)

Zadając pytanie nosiłem sie z nadzieją ze ktos już to przerabia.

Z inpą którą posiadam to do ładu nie moge dojśc, zbyt stara wersja, analizuje tylko błędy.

Natomiast co do opisu funkcji AUTOCOM2011 to wszystko powinno byc git + menu w jezyku polskim.

Może ktos to uzywa w profesjonalnym zastosowaniu??

 

tutaj link do alegro pl http://allegro.pl/autocom-cdp-pro-cars-do-osobowych-hit-2011-i2072787847.html

Pozd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witam. Możesz brać śmiało. Za tą kase nie ma leprzego testera uniwersalnego. Jeżeli chcesz tylko do BMW to lepiej zainwestuj w serwisówke. Jako uzupełnienie jest ok. ADP to porządna firma. Soft w klonie jest zgodny z orginałem. Jak coś to pytaj na priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.