Skocz do zawartości

320D Wyświetlacz od radia.


Orlos166

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie dotyczące wyświetlacza w radiu, posiadam oryginalne Radio CD BMW BUSINESS. Dziś wsiadłem do samochodu odpalam i patrze na radio a mi pokazuje jakieś dziwne kreski, pewnie się wyświetlaczy wylał i mam pytanie czy da się taki wyświetlacz wymienić i jeżeli tak to gdzie go kupić. Jeżeli zajadę do salonu to dużo będę musiał za niego zapłacić. Proszę o pomoc. Edytowane przez Orlos166
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg realoem koszt radia Business CD to prawie 700$ :twisted: ja bym szukał uszkodzonego na allegro i przekładał wyświetlacz, radia wprawdzie nie rozbierałem ale sądzę że bez większych problemów da się wymienić wyświetlacz. Kupując zwróć uwagę na producenta bo było kilku (Alpine/Philips/Siemens/Blaupunkt).

 

Wyedytuj temat zgodnie z regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś słabo szukałeś, ja za 4 stówki z przesyłką kupiłem ostatnio Alpine (a są one najlepsze i najdroższe) w perfekcyjnym stanie, dosłownie jak nówka :D Innego producenta na pewno znajdziesz taniej, trzeba tylko trochę zapolować, poza tym zawsze trochę odzyskasz sprzedając stare radio :) Na sam wyświetlacz raczej bym nie liczył... :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej wykręcić i poznać po naklejce lub górnej blasze obudowy :) Można też rozpoznać patrząc tylko na panel przedni ale różnice są subtelne - znajdź sobie np. na allegro zdjęcia radyjek różnych producentów i zwróć uwagę na umieszczenie napisu BMW Business i położenie oraz kształt przycisku do wysuwania płyty, aczkolwiek najpewniej jest szukać po numerze części z naklejki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jezeli wyswietlacz potrafi zadzialac to trzeba wykrecic radio, odkrecic panel, rozkrecic panel, wyciagnac wyswietlacz i wyczyscic go w miejscu w ktorym laczy sie z elasometrem czyli taka gumka ktora przewodzi prad do wyswietlacza. czesto wlasnie tam splywaja wszelkiego rodzaju "plak-i" i inne ustrojstwa którymi psikamy deske i dzieja sie rozne rzeczy z wyswietlaczami. jezeli to nie pomoze to ja ostatnio na allegro znalazlem goscia ktory naprawia glownie radia do bmw i sprzedal mi dzialajacy panel za 70zl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.