Skocz do zawartości

blokada walkow rozrzadu


eniro1

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko odnosnie rysunku blokad walkow rozrzadu z wymiarami do m62 moze ktos takie posiada lub moze ktos wypozycza takie blokady za oplata, pytam poniewaz jedni mowia ze oba walki maja byc ustawione rowniotko do plaszczyzny glowicy inni ze jeden z walkow ma byc ustawiony troszke pod skosem. a orginalne blokady to powazny wydatek majac rysunek z wymiarami mozna takie w odpowiednim warsztacie zrobic za mniejsza kwote.musze ustawic rozrzad poniewaz na inpie live data ustawienie na jednej glowicy pokazuje -19 a na drugiej -2. bede wdzieczny za kazda pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati-e28 ogladalem ta blokade w sklepie i mozesz mi wierzyc lub nie ale walki wydechowe sa ustawione pod katem tylko niewiem jakim bo na oko ciezko stwierdzic ale na pewno nie sa prosto ten przyrzad ktory podales te rysunki z wymiarami to jest do silnika M42, M44 a nie od m60,62 jesli byloby to samo to by nierobili innych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/blokady-bmw-benzyna-3-0-3-5-4-0-4-4-4-6-m60-m62-i2047004945.html

 

ja nie wiem gdzie ty tu widzisz inny kont niz 90st... ps pierwsze blokady jakie miałem odrysowywałem sam od org pożyczonych z bmw.. teraz mam te co są na forum i m50 m52 m60 m62 to są te same jeżeli mówimy o blokadzie wałków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
doszło... ale to są setne mm te przesuniecie. moze 0,5 stopnia to nie diesel zęby miało wpływ na kulturę pracy ja mam teraz te wg twojego projektu, i nie widze różnicy w pracy spalaniu mocy silnika.. tylko wywaliłem hajs na uszczelki i dorobienie 3cich juz blokad .... moze dorzuć swój pdf do posta o blokadach na forum żeby inni widzieli o co kaman .. tak czy siak mit rozwiany a ja hyle czoła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.