Skocz do zawartości

E90 szkoda na dachu fajerwerki


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie , firma organizujaca pokaz fajerwerkow zrobila go kilka metrow od parkujacego auta(bez zbezpieczenia i pozwolen w miejcu publicznym z okazji czyjejs 18-nastki) ,(auto bylo cale zabrudzone pylem,na dachu i obok auta lezaly takie potopione ceramiczne jakby korki ,powstala wgniotka na DACHU auta widoczna w dzien slabo a wieczorem przy swietle jarzeniowym widac ja juz dobrze ,czy usuniecie jej wiaze sie z malowaniem calego dachu(ja mysle ze tak,zeby bylo jak nalezy) koszt lakierowania z wycinaniem i wklejaniem szyby rozbieraniem zostal wyceniony przez firme lakiernicza na 2620 brutto , chodzi mi poprostu ile zaproponowac organizatorowi zeby mi zadoscuczynil za te szkode ...czy go ta suma nie przerazi ,jest to wycena na auto casco ( czyli po Bożemu ;d ) ,ile kosztuje takie malowanie dachu tak normalnie ale z porzadanym efektem :D Jak to u was wyglada? Czy poprostu powiedziec im ta w/w kwote skoro nie mysla jak organizuja taki pokaz. Jest to oczywiscie drobna wgniotka ale jest i powstala wskutek ich niedbalosci ,a dla lakiernika z ktorym rozmawialem jest to malowanie dachu i tyle..nie wazne co tam jest samo pokrycie powierzchni itd tyle kosztuje w wycenie audatex-u bodajrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgniotka na dachu jeśli jest bez uszkodzenia lakieru do wyciągnięcia w specjalistycznych firmach, np. http://www.s-plus.pl/ (150-200 zł). Reszta możliwa do usunięcia przez korektę lakieru, polerkę. Zresztą pokaz jakąś fotkę, to więcej będzie wiadome.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tez wiem ,tyle ze w s plus sa troche zazenowani tym ze w lakier powtapialy sie opilki metalu wszechobecne we fajerwerkach .....i kierownik s plusa powiedzial ze te 2600 brutto za manewry malowania w porzadnym serwisie z zabiegami demontazu szyby ryzykiem ze peknie itd to normalna cena ...jutro do nich podjade..u nich roboczo godzina to 130pln przy zleceniu malowania wiec mowi ze wyjdzie w razie malowania podobnie ..usuniecie samej wgniotki to ok 200zl plus polerka dachu ok 100 jezeli opilki nie porobily wzerow do blachy ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.