Skocz do zawartości

Alarm Serpi Star


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy ktoś miał kiedykolwiek podobną sytuację :

 

Zakupilem compacta 316i z ww. alarmem po roku czasu nie mogłem otworzyć drzwi za pomocą pilota ,alarm powiązany z centralnym,musiałem wyłączyć syrene kluczykiem by auto co chwilę nie wyło.Obecnie mogę otworzyć drzwi za pomocą klucza ręcznie,centralny działa,baterie w pilocie wymienione.Piszę bo może ktoś miał podobny problem a chciałbym wykluczyć jakiś trywialny problem zanim wydam 400zl na nowy alarm ,w okolicy nie spotkałem sie z miejscem gdzie naprawiaja ten konkretny alarm .

 

Dzięki za każda pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczny problem. Alarm sam się naprawił, jak przyjechałem do majstra. Włączyłem syrenę i działało normalnie. Nie wiem jakim cudem to się stało. Pan majster powiedział, że alarm działa poprawnie jedynie przy określonym poziomie akumulatora, więc nie zużywaj prądu przy wyłączonym silniku. Polecam też odpięcie czujnika pod maską bo może wariować i w bagażniku też odłącz. Wymień bezpieczniki od syreny. Jeżeli to nie pomoże to jest jeszcze jeden sposób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego spróbuj 3-4 razy kluczyk szybko przekręcić w pozycję zapłonu i wcisnąć zamykanie i otwieranie pilotem - mógł ci się tylko rozkodować alarmek. Czasem tak się dzieje.
"Nieudana Operacja To Połowa Udanej Sekcji"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolego alarm wyjąć i trzeba mierzyć i patrzeć. Jeszcze może być tak ,że ten patent który ci podałem działa po zastosowaniu zwory na odpowiednich pinach. W alarmach "stell" tak jest, z kolei w innych alarmach i sterownikach centralnego działa jak najbardziej(no prócz oryginału bmw bo oni zawsze żeby dopiec to se kodują sami :? ). Kolego wejdź sobie najprościej na elektroda.pl, wpisz sobie w wyszukiwarce typ alarmu i że nie działa, lub załóż tam temat to fachowcy pomogą :wink:
"Nieudana Operacja To Połowa Udanej Sekcji"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.