Skocz do zawartości

telefon do e53


marcin m

Rekomendowane odpowiedzi

Bylo duzo na ten temat pisane cofnij sie pare postow a bedziesz wszystko wiedzial kolego :cool2:

Nokia 6310 i ja mam. Jesli masz Bluetooth to wszystkie telefony podlaczysz z Bluetooth .

 

Zgodzę się z tobą,że było dużo,ale o parowaniu przez bluetootha.Ja mam niestety kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając ten post prosiłem o pomoc a nie po to żeby ktoś sobie ze mnie jaja robił.

Jeśli nie wiesz nic na ten temat to Twoje komentarze będą naprawde nie na miejscu ponieważ forum jest po to aby jedni pomagali drugim.Nie każdy musi byc mechanikiem bo jesli tak by było to każdy by był samowystarczalny i to forum byłoby zbyteczne.

Sprawdziłem tematy zawierające temat który mnie interesuje ale wszyscy piszą o bluetoothie,jakbym miał bluetooth to bym wątku nie zakładał to chyba logiczne,nie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też akurat mam kabel i nie mam bluetootha.

W moim mam instalację pod telefon motorola (z VIN: S632A COMPL PREP. BMW CELLULAR PHONE(MOTOROLA) Instalacja tel. kom. BMW (Motorola) )

W numerze VIN sobie sprawdz jaki miales telefon.

 

I właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem.

Dzięki serdeczne Giacomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem po VINie i dochodząc po rozrysowanym schemacie wyposażenia odnalazłem,że w moim modelu mogły wystepować 3 różne komórki.Ale mam już wszystkich symbole więc musze tylko podpiąć na próbęi śpie już spokojnie.

Jeszcze raz dzięki wszystkim zainteresowanym za pomoc. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko..

a po co Ci to wiedzieć? Chcesz takowy zakupić i go używać ?

Z czystej ciekawości pytam, bo u mnie ten telefon jest tylko w VIN a realnie to mam puste miejsce na niego tylko..

Planuję wymienić wnętrze podłokietnika na to http://www.ebay.it/itm/180571382239?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649#ht_1259wt_1165

ale muszę wcześniej moduł bluetooth dołożyć z tego co mi pisał sprzedawca..

Ale jeśli można używać oryginalnej słuchawki to czemu jej nie założyć ? Na pewno szybciej to uruchomię kupując słuchawkę i zamawiając drugą kartę SIM niż montować bluetooth do auta.. (chyba?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko..

a po co Ci to wiedzieć? Chcesz takowy zakupić i go używać ?

Z czystej ciekawości pytam, bo u mnie ten telefon jest tylko w VIN a realnie to mam puste miejsce na niego tylko..

Planuję wymienić wnętrze podłokietnika na to http://www.ebay.it/itm/180571382239?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649#ht_1259wt_1165

ale muszę wcześniej moduł bluetooth dołożyć z tego co mi pisał sprzedawca..

Ale jeśli można używać oryginalnej słuchawki to czemu jej nie założyć ? Na pewno szybciej to uruchomię kupując słuchawkę i zamawiając drugą kartę SIM niż montować bluetooth do auta.. (chyba?)

 

Giacomo,posiadam w podłokietniku jakiś kabel do telefonu,widze że prawdopodobnie jest podłączony wiec czemu nie spróbować.Taki aparat powinno sie kupic ponizej stówki,a co do bluetootha to napewno jest to fajniejsze i wygodniejsze ale napewno sporo to kosztuje.

A ten uchwyt z ebaya wychodzi ponad 300zł a gdzie jeszcze bluetooth???

 

ps.tak to wygląda na kablu

http://www.bmwcarphone.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ten uchwyt co podalem w linku owszem 300zl ale i ta słuchawka przedpotopowa MotorolaV50 z Twojego linka też £139 kosztuje..Wiadomo, ma firmware BMW, ale to wciąż stary telefon..

Wolę w takim razie już dać 300zl za uchwyt i może 800zl (kod produkt ktoś zna jaki ULF pasuje do E53 ??) za oryginalny Bluetooth module i cieszyć sie moim iphonem w aucie niż chodzić z muzealnie starym telefonem... O muzyce z iPhona nie wspomnę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ten uchwyt co podalem w linku owszem 300zl ale i ta słuchawka przedpotopowa MotorolaV50 z Twojego linka też £139 kosztuje..Wiadomo, ma firmware BMW, ale to wciąż stary telefon..

Wolę w takim razie już dać 300zl za uchwyt i może 800zl (kod produkt ktoś zna jaki ULF pasuje do E53 ??) za oryginalny Bluetooth module i cieszyć sie moim iphonem w aucie niż chodzić z muzealnie starym telefonem... O muzyce z iPhona nie wspomnę..

 

Zgodze sie z Toba,że wygląd Motoroli na kolana nie powala ale chodziło mi o jak najtańsze uruchomienie telefonu w aucie.Co prawda na tamtej stronie sprzedają za 139 funtów, ale na Allegro znalazłem za 50zł.Dlatego interesowało mnie tak bardzo co mogę tam podpiąć zeby się przekonać jak to wszystko funkcjonuje.Jeśli wydam 100zł na telefon ,co prawda juz teraz zabytek a zestaw głośnomówiący nie da mi satysfakcji z użytku to pół biedy,ale jak zainwestuje w całą tą operację z przekładką na bluetootha i efekt byłby podobny to wtedy już bym się wk....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ten uchwyt co podalem w linku owszem 300zl ale i ta słuchawka przedpotopowa MotorolaV50 z Twojego linka też £139 kosztuje..Wiadomo, ma firmware BMW, ale to wciąż stary telefon..

Wolę w takim razie już dać 300zl za uchwyt i może 800zl (kod produkt ktoś zna jaki ULF pasuje do E53 ??) za oryginalny Bluetooth module i cieszyć sie moim iphonem w aucie niż chodzić z muzealnie starym telefonem... O muzyce z iPhona nie wspomnę..

 

Zgodze sie z Toba,że wygląd Motoroli na kolana nie powala ale chodziło mi o jak najtańsze uruchomienie telefonu w aucie.Co prawda na tamtej stronie sprzedają za 139 funtów, ale na Allegro znalazłem za 50zł.Dlatego interesowało mnie tak bardzo co mogę tam podpiąć zeby się przekonać jak to wszystko funkcjonuje.Jeśli wydam 100zł na telefon ,co prawda juz teraz zabytek a zestaw głośnomówiący nie da mi satysfakcji z użytku to pół biedy,ale jak zainwestuje w całą tą operację z przekładką na bluetootha i efekt byłby podobny to wtedy już bym się wk.... :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ok. ale po co koledze Giacomo adapter do Iphone, tym można tylko naładować telefon.

iPhone w adapterze się ładuje oraz korzysta z anteny samochodowej.

Montując moduł oryginalny Bluetooth będzie współpracował z autem jak oryginalna Motorola (rozmowy i reszta)

Fakt, może nie będzie muzyki w E53 (nie wiem czy to przez BT czy przez adapter) ale będzie to normalnie działający telefon. I będzie to ten sam co noszę w kieszeni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Jeśli nie potrzebujesz ładowarki w aucie to ten adapter możesz sobie podarować, też kiedyś się napaliłem a potem nie używałem.

Iphone z bluetooth BMW działa świetnie bez adaptera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Co do ostatniego Twojego pytania o jakość rozmowy przez bluetootha nigdy w swoim X-sie nie miałem żadnych problemów. Jestem słyszalny bardzo dobrze ,bez żadnych zakłóceń i innych podobnych problemów. Łączy bez problemów może troszeczkę zauważalnie dłużej niż w połączenie przez sam telefon, ale naprawdę to nie przeszkadza w codziennym używaniu. Nie miałem żadnej awarii.Parowanie odbyło się ok ( mam Samsunga Galaxy SII-wcześniej Samsung Omnia II ).Polecam więć system bluetooth bez żadnych zastrzeżeń. Mam oryginalny system fabryczny.Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Co do ostatniego Twojego pytania o jakość rozmowy przez bluetootha nigdy w swoim X-sie nie miałem żadnych problemów. Jestem słyszalny bardzo dobrze ,bez żadnych zakłóceń i innych podobnych problemów. Łączy bez problemów może troszeczkę zauważalnie dłużej niż w połączenie przez sam telefon, ale naprawdę to nie przeszkadza w codziennym używaniu. Nie miałem żadnej awarii.Parowanie odbyło się ok ( mam Samsunga Galaxy SII-wcześniej Samsung Omnia II ).Polecam więć system bluetooth bez żadnych zastrzeżeń. Mam oryginalny system fabryczny.Pozdrawiam!

 

Jeśli tak jest to chyba jednak zdecyduje się na większą inwestycję,posłucham kolegów z doświadczeniem :handshake:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.