Skocz do zawartości

Wymiana oleju automat 3.0d


marciano1111

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 5 miesięcy temu...

Panowie wypowiedzcie się na temat tego oleju , http://www.olejedosilnikow.pl/produkt/oleje-przekladniowe/valvoline/valvoline-maxlife-atf-dextron-ii-i-iii-1l,6859.html

Będe wymieniał sprzęgło w mojej buni E39 530d 2001r. gość niby już sporo skrzynek zalał tym olejem i mówi że ludzie chwalą nic się nie dzieje , ps. czy trzeba coś robić z oprogramowaniem skrzyni ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

 

Jestem swierzo po wymianie oleju w 635d skrzynia GA6HP26Z , zalewalem orginalny olej ZF. Przebieg 140tys. Spostrzezenia : skrzynia dziala jak maslo . Wydawalo mi sie ze przed wymiana dziala dobrze i b.poprawnie to teraz juz wiem jak ta skrzynia moze chodzic. Redukcje sa duzo plynniejsze, nawet na sporcie szarpnieca sie lagodniejsze a szybkosc ta sama. Mimo ze bylem sceptycznie nastawiony do wymiany oleju , w sensie ze nie sadzilem ze cokolwiek to poprawi poza spokojnym snem , to polecam zdecydowanie . Mi weszlo niecale 8l oleju .Z wymiana jest troche zabawy(2-4h) ale efekt wart zachodu :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Dzwoniłem dziś do ASO BMW Zdunek i Pan z serwisu powiedział że do mojej asb trzeba lać olej ATF-1 marki niestety nie powiedział bo twierdził że ma tylko nr.katalogowy i ma być ATF1 to ja nie wiem skąd

wszyscy mówią ze to ma być texmatic 7045E Pan też twierdzi że to był olej lany na pierwszy montaż .... cena 58zl/l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.