Skocz do zawartości

Przełożenie Obicia foteli. W E60 (welur na skórę)


pekus12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W BMW, w którym mam przekładać tapicerkę jest jakiś welur a klient zażyczył sobie skórę.

Problem w tym, że skóra którą zakupił jest z angola i tam coś podobno różni się przy przednich fotelach.

Jest możliwość zdjęcia samej tapicerki z tych foteli tak, żeby została sama skorupa i przełożyć samo ,,obicie''

I po prostu przełożyć. Obydwie wersje foteli są bez poduszek ,,PODWIETRZNYCH'' :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Niestety nie można uzyskać dostępu do żądanej strony'' To wyszło pod tym linkiem

Dzia "Mechanika, Elektryka, Eksploatacja & Części" - ARCHIWUM WYŁĄCZNIE DO ODCZYTU też przekopałem tam wszystko pod hasłem E60

 

edit.

Udało się wejść w tę stronę, ale nie znalazłem tam nic takiego co byłoby pomocne.

Chociaż stronka dobra i czasem się przyda

Ma ktoś może coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

To jest bardzo proste i poradzisz sobie bez większych trudności i instrukcji.

Obejrzyj dokładnie i zobaczysz jakie to łatwe max. 1 godzina na fotel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
edit.

Udało się wejść w tę stronę, ale nie znalazłem tam nic takiego co byłoby pomocne.

Chociaż stronka dobra i czasem się przyda

Ma ktoś może coś innego

 

Kolego źle szukałeś bo ja kiedyś tam znalazłem jak zdjąć tapicerkę z foteli ale już nie pamiętam gdzie to dokładnie było. http://www.worldlingo.com/SYls3jUpdI3LpesrBrZnbrON1nVhxjBaosZbrxpDzkcM-/translation?wl_url=http%3A%2F%2Ftis.bmwcats.com%2F&wl_srclang=RU&wl_trglang=LWA_PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad obszyciem górnej części kokpitu skórą :D

 

Auto zyskałoby na prestiżu we wnętrzu. Orientujecie się jakie to są mniej więcej koszta i jaka firma może zrobić to dobrze? Chodzi mi aby poduszka miała właściwości przy wybuchu, skóra przy kratkach wentylacyjnych ładnie się mieściła i po lecie na mocnym słońcu aby nie było jakichś bąbli..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.