Skocz do zawartości

Brak wycieraczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam wszystkich wiem ze pewnie byl juz ten problem ale ja naprawe juz nie wiem co robic... Wycieraczki dzialaja tylko na 3 biegu i nie wracaja do swojej pozycji ale tyka cos z tylu pod kanapa. Spryskiwacza tez nie ma, sprawdzalem wszystkie bezpieczniki i wygladaja na ok bylem tez u elektyrka i rowniez nie pomogl moze Wy cos poradzicie. Z gory bardzo dziekuje
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Może być problem z modułem komfortu który własnie siedzi z tyłu pod kanapą.Najłatwiejszym sprawdzeniem jest jego podmiana.Nie miałem okazji rozbierać silniczka od wycieraczek ale powinien być tam stycznik odpowiedzialny za zatrzymanie wycieraczek we właściwym miejscu.Musisz się trochę z tym pomęczyć bo gotowej recepty szczególnie na problemy z elektryką niestety nie ma.
Po czterdziestce człowiek ma, trochę z osła, trochę z lwa.
Opublikowano
  • Autor
Dobre i to :) czyli to co tyka pod kanapa moze byc zapsute tak ?
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Kolego ciężko powiedzieć nie grzebiąc przy aucie.Przynajmniej sprawdz co to jest.Czy to któryś przekaznik czy coś innego.Jeżeli przekaznik to znaczy że obwód jest zamykany piny(85 i 86) ale prąd nie przechodzi z pinu 30 do 87 co może świadczyć o uszkodzonym przekażniku.Nie wiem czy grzebiesz coś przy elektryce bo jeżeli nie to bmw troszke za skomplikowany jak na początek,ale dla chcącego nic trudnego.
Po czterdziestce człowiek ma, trochę z osła, trochę z lwa.
Opublikowano
  • Autor
Na elektryce sie nie zmam ale moj znajomy ktory rozkreca e30 i e34 na czesci powiedzial ze panel komfortu nie jest odpowiedzialny za prace wyciaraczek tylko za centrazlny zamek i el.szyby i ze w ogule nie ma go pod tylna kanapa.. Czy to prawda?
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
To zapytaj kolegi co odpowiada za wycieraczki i gdzie to jest :D
Po czterdziestce człowiek ma, trochę z osła, trochę z lwa.
Opublikowano
  • Autor
Hehe szczerze to zabardzo sie nie lubimi i pewnie robi mi na zlosc.. Wyslal mnie do elektryka i tez nie pomogl. Bede musial kombinowac
Opublikowano
  • Autor
Dzis powymienielem wszystkie bezpieczniki i przekazniki o tych samych nr i dalej nic. Macie jakies pomysly? Pozdro
Opublikowano
Miałem podobny problem z wycieraczkami, nie wiem czy dokładnie ten sam bo nie pamiętam czy działał spryskiwacz. U mnie pod kanapą z tyłu jest niebieski przekaźnik i on odpowiada za wycieraczki. Piszesz, że wymieniałeś przekaźniki. Ten niebieski też wymieniałeś? Może ten podmieniony też był uszkodzony? Ja kupiłem używkę, ale dopiero druga działała. Najlepiej jak masz możliwość to pożycz od kogoś dobry prekaźnik i wtedy będziesz miał pewność czy to ta część u Ciebie wysiadła.
Opublikowano
...

Edytowane przez gnat2007

Opublikowano
  • Autor
Dzieki koledzy posprawdzam polaczenia i dam znac co wyszlo :) pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.