Mam podobny problem jak sebos76. Moje e39 97r. po odpaleniu wszystko jest ok. Po przejechaniu ok 10-20km (jak jest samochód rozgrzany to szybciej) podczas jazdy 40-100km/h po puszczeniu gazu zaczyna szarpać, dodaje gazu jest ok, puszczam szarpie, naciskam sprzęgło obroty rosną do 4500obr. Jedynym sposobem na zatrzymanie szarpania jest wyłączyć ASR jak tego nie zrobię to po kilkunastu sek włączają się lampki ASR i ABS szarpanie ustaje. Po podłączeniu do kompa wyszedł błąd "WYDłUżONY POBóR PRąDU". Co to może być. Proszę o pomoc. Pozdrawiam