Treść opublikowana przez kuba2305
-
e46 318i WBABV710X0JZ44042, Nielepkowice
kuba2305 odpowiedział(a) na kuba2305 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFelgi i opony na lato :wink: fatygować się i jechać obejrzeć? Mam około 50 km, więc nie jest to duża odległość
-
e46 318i WBABV710X0JZ44042, Nielepkowice
kuba2305 odpowiedział(a) na kuba2305 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprzedający twierdzi, że sprzedał radio i za te pieniądze zrobił matę pasażera. Dziwne tylko, że nie usunął błędu... Co o tym myślicie?
-
e46 318i WBABV710X0JZ44042, Nielepkowice
kuba2305 odpowiedział(a) na kuba2305 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOkej okej :wink: pośmiejcie jeszcze z ledowych lamp :D a poważnie to moglibyście mi powiedzieć do czego można się "przyczepić" przeglądając to ogłoszenie? Zgadza się, prawa strona była malowana, pytałem przez telefon :wink:
-
e46 318i WBABV710X0JZ44042, Nielepkowice
kuba2305 odpowiedział(a) na kuba2305 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRingi były jednym z dwóch moich typów, które od razu zwrócą uwagę forumowiczów :wink:
-
e46 318i WBABV710X0JZ44042, Nielepkowice
kuba2305 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam wszystkich :) Co sądzicie o tym egzemplarzu? http://otomoto.pl/bmw-318-e46-C35828335.html Model description: 318Ci Market: Europa Type: BV71 E-Code: E46 (2) Chassis: Coupé Steering: links Doors: 2 Engine: N42B20 - 2,00l (105kW) Drive: Heckantrieb Transmission: manuell Body Color: Topasblau Metallic (364) Upholstery: Stoff Tex 2000/tecnograu-(arbeitsna (J1TF) Production date: 03.04.2002 Assembled in: Regensburg Code Serienausstattung Standard Equipment S255A Sport-Lederlenkrad Airbag / Sports leather steering wheel S548A Kilometertacho / Kilometer-calibrated speedometer Code Sonderausstattung Optional Equipment S279A BMW LM Rad Sternspeiche 45/ BMW LA wheel star spokes 45 S302A Alarmanlage / Alarm system S403A Glasdach elektrisch/ Glass roof, electrical S441A Raucherpaket/ Smoker package S502A Scheinwerferreinigungsanlage/ Headlight cleaning system S520A Nebelscheinwerfer / Fog lights S522A Xenon-Licht / Xenon Light S534A Klimaautomatik/ Automatic air conditioning S550A Bordcomputer/ On-board computer S650A CD-Laufwerk / CD player S661A Radio BMW Business (C43)/ Radio BMW Business (C43) S785A Blinkleuchten weiss/ White direction indicator lights S855A Sprachversion italienisch/ Language version Italian S863A Händlerverzeichnis Europa / Retailer Directory Europe S877A Entfall Überkreuzbedienung / Delete cross-pattern operation S884A Bordliteratur italienisch / On-board literature, Italian S915A Entfall Aussenhautkonservierung / Delete clear coat S928A Reifensteuerung / Tire control Wiem wiem, że za takie pieniądze to...chciałbym jednak dowiedzieć się co jest z nią nie tak :) Pozdrawiam
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Na czasie pojadę obejrzeć więc wypytam o szczegóły instalacji lpg. Co do podpięcia pod komputer to jasna sprawa :) A jak sądzicie? Warto jeszcze wybrać się na stację diagnostyczną? To grzechotanie to słychać cały czas? Jakie byłyby ewentualne koszty regeneracji?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Bez ubezpieczenia, ubezpieczenie wliczam oddzielnie bo to wydatek rzędu 1,5k. Przeglądałem te okazje, zresztą roi się od takich na serwisach. Widziałem nawet poliftowe e46 2.0 z gazem stag'a za 15k...mam niedaleko do sprzedającego więc planuję się wybrać. Wiadomo że pewnie będzie coś nie halo, ale zobaczyć zawsze warto :) Za jakim silnikiem najlepiej się rozglądać w wersji sprzed 2002? Bo jeśli chodzi o wersje poliftowe to oglądam 2.0 - 2.5 Przez chwilę byłem w takim transie że prawie kupiłem taką "minę", bo szukałem e46 po 2002 filtrując wyszukiwanie do 15tys. :P na szczęście poszedłem po rozum do głowy :wink:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Myślałem o coupe, ale raczej nie ma szans. Więc sedan też zadowoli mnie jak najbardziej :) Mogę wydać 20 tys na kupno. Do tego mam 3-4 tys na wymianę tego co konieczne po zakupieniu.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Witam :) Nikogo to pewnie nie zdziwi, że piszę w tym temacie bo planuję zakupić bmw e46. Naoglądałem się już sporo egzemplarzy w internecie i jestem zielony... Jest wiele ofert poliftowych bmw do 20 tys. (tyle planuję wydać), a z tego co wyczytałem na forum to większość z nich okaże się jeżdżącymi złomami. W takim razie chciałbym się dowiedzieć czy lepiej zaryzykować czy kupić przed liftowe e46? Czytałem że trójki sprzed 2002 roku miały sporo awarii, szczególnie jeśli chodzi o silniki. Jaki silnik więc wybrać? 2,8? Z tego co pamiętam to ten silnik był najczęściej polecany, ale mogę się mylić. Na pewno chcę motor benzynowy (nie jeżdżę w dalekie trasy więc bez sensu pakować się w diesla, a benzynę zawsze można zagazować).