Witam. Mam mały problem ze swoją BMW e91 320d 163 KM 2006r. Dzisiaj zdarzyło mi sie to dopiero drugi raz.. Mianowicie jezdziłem sobie autkiem jak zwykle, zatrzymałem sie u kolegi na chwile oczywiscie silnik chodził.. nagle gdy siedziałem jeszcze w srodku zaczeło troche rzucac silnikiem, gałka zmiany biegów cała drgała i miałem wrażenie jak by chodziły tylko 3 cylindry.. Zgasiłem, odpaliłem chwile podrgało.. ruszyłem do przodu, zatrzymałem sie i przestało.. nie wiem co jest grane.. Macie może jakies pomysły ?