Treść opublikowana przez wisniewsky
-
BMW e90 2.0 163 Drgania.
Jak mi na to odpowiecie, bo komputer podepne dopiero w pon, to juz chyba bede wiedzial wszystko, co chcialem wiedziec ;)
-
BMW e90 2.0 163 Drgania.
Ostatnie pytanie panowie, od zakupu, czyli od wtorku , 2x zdarzyło mi się, że po wcisnięciu start swiatla sie zapalily ale silnik nie, i przy tym byl obrazek silnika, jednakze po 5 sekundach normalnie już odpalał? Czy to może być coś z silnikiem, czy też na stykach przycisku start? Komputer w środkui nie pokazuje żadnych błędów?
-
BMW e90 2.0 163 Drgania.
to moze jeszcze przy okazji spytam :) jak wylaczyc nawigację , bo za grom nie wiem, z instrukcji też nie mogę wyczytać, albo po prostu znaleźć, oraz komputer mi pokazuje wymiane tylnich klockow za 800 km, jaki jest tego koszt? ;)
-
BMW e90 2.0 163 Drgania.
DZIEKI !
-
BMW e90 2.0 163 Drgania.
Czyli co, wszystko okej raczej? ;)
-
BMW e90 2.0 163 Drgania.
ja w każdej chwili mogę go zwrócić :) ale wolę o wszystko spytać.
-
BMW e90 2.0 163 Drgania.
Co sadzicie?;)
-
BMW e90 2.0 163 Drgania.
http://speedy.sh/kMywr/20141226-113228.mp4 film
-
BMW e90 2.0 163 Drgania.
Leciutkie sa doslownie lewo prawo pol sekundy to trwa i koniec , ale wolalem spytac, nagram jutro ;)
-
BMW e90 2.0 163 Drgania.
No idea ;) powiem tak, komis przyjaciela , przyjaciol mojej matki, wiec wzialem w ciemno :))) Nie krecony, skory w idealnym stanie , lekkie drzwi byly porysowane wg serwisu, caly wypolerowany wszystko igla, nigdy nie mialem diesla, niektorrzy czytalem mowia, ze tak ma byc, wtedy znaczy, ze dobra kompresja, ale wolalem spytac ;)) bo troche duzy wydatek jak na mnie to byl i chcialbym, zeby "marzenie" bylo w stu procentach sprawne.
-
BMW e90 2.0 163 Drgania.
Tak samo.
-
BMW e90 2.0 163 Drgania.
Nie jest to moje pierwsze pytanie, ani zapewne też ostatnie, i jako , że jeździłem samymi Toyotami, i to w benzynie, moje pytania mogą wydawać się głupie :)) Po wyłączeniu silnika samochód drga , tzn to jest jakoby raz lekko w prawo, raz lekko w lewo, czy to może być coś poważnego? silnik to 2.0D 163 km
-
Kluczyk wypada ze stacyjki.
A jak jadę bez kluczyka, tzn jak mi wypadnie, może się zblokować wszystko , w tym układ kierowniczy?
-
Kluczyk wypada ze stacyjki.
hmm?:)
-
Kluczyk wypada ze stacyjki.
Witam serdecznie, jestem nowy, wczoraj kupiłem e90 2005 w full opcji, 2.0 163 km . Dzisiaj jadąc do pracy, przy ostrym zakręcie kluczyk wypadł mi na kolana, jakoby po włożeniu go, stacyjka nie zasysa, ale wszystko normalnie działa. Jest to duża usterka ? Sens to naprawiać, jak to wygląda cenowo?