-
525d 120kw 2004r. Niedziałające PDC
Byłem u jednego to nie wiedział gdzie jest problem. Mowi a moze to a moze gdzies porzyczy modol i sie sprawdzi i sie na tym skonczylo bo nie porzyczyl... 2 diagnosta mowi ,ze pewnie to cos z wiazka z tylu i ze trzeba by zdjac zderzak i sprawdzic to tak zrobiłem i nic.. wszystko wyglada ok. nie wiem czy jest sens sprawdzac cokolwiek skoro nie wiem czy tam powinien byc prad?
-
525d 120kw 2004r. Niedziałające PDC
A może ma ktos jakies pomysły co mogę zrobić? bo obecnie MAM ZDJETY TYLNY ZDERZAK bo szukam rozwiazania
-
525d 120kw 2004r. Niedziałające PDC
A może był by ktoś tak miły i miał by chwilę żeby odczepić jedną koncówkę od modułu i sprawdzł by czy jest na tych bolczykach prąd? nie trzeba otwierac modulu aby odpiąć wtyczke tylko te wieksze bo mała podaje chyyba prad bo tylko tam jest i juz te bolczyki wystają. aby dotknac probowka.
-
525d 120kw 2004r. Niedziałające PDC
Dodaję nowy temat bo w tamtym zrobilem błąd dziekuję za naprowadzenie. Witam Mam problem z czujnikami w BMW e60 525d 2004r Problem polega na tym ,ze w zadnym czujniku nic nie słychac nic nie czuć.. Wyskakuje błąd: no warnings from park distance control pdc nie widze w necie podobnych tematów o takim błędzie. Skoro nic nie działa to postanowiłem sprawdzic czy do modułu PDC w kole zapasowym dochodzi prąd. TU DAJE LINK DO ZdJECIA MODUŁU http://zapodaj.net/d4c4c03a57ef2.jpg.html I TAM JEST pokazane ,ze jak rozebrałem moduł to w module jest prąd ale na bolcach w 2 pozostałych wejściach nie ma. Czy tak ma być? Czy do czujników nie dochodzi prąd? czy modół nie podaje? Próbowałem z przekrecona stacyjka i bez tez zawsze to samo. Prosze o odp czy ma byc tam prad czy to przez moduł? Dodaję moj filmik z yt moze bedzie bardziej wiadomo o co chodzi. Proszę oglądać od 18 sek. widac na płytce ,ze prąd jest ale na pozostałe wyjścia od czujników nie ma prądu. czy tak ma być?
-
prosze o pomoc z PDC
byłem u 2 osob w tamtym roku.. Od kąd kupiłem tak juz jest.. 1 powiedział ,ze nie wie.. moze skądś porzyczy modół i sprawdzi ale on sie nie znał za bardzo a 2 mechanik taki dosyc dobry od kompów mówił ,ze też nie wie co to... mówił mi żebym zrzucił zderzak i wiązkę sprawdził. zrobilem tak ale nic nie widzę.. Wciąz sie zastanawiam czy tam powinien być prąd? Sry za bledy bo slownik z tel.
-
prosze o pomoc z PDC
Dodaję moj filmik z yt moze bedzie bardziej wiadomo o co chodzi. Proszę oglądać od 18 sek. widac na płytce ,ze prąd jest ale na pozostałe wyjścia od czujników nie ma prądu. czy tak ma być? LINK DO FILMU
-
prosze o pomoc z PDC
Jako nowy czytaj: viewtopic.php?f=73&t=117891 oraz :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search: Witam. jako ,że jestem nowy przepraszam jeśli to złe miejsce do tego typu tematów najwyzej proszę o przeniesienie. dziekuje! Mam problem z czujnikami w BMW e60 525d 2004r Problem polega na tym ,ze w zadnym czujniku nic nie słychac nic nie czuć.. Wyskakuje błąd: no warnings from park distance control pdc nie widze w necie podobnych tematów o takim błędzie. Skoro nic nie działa to postanowiłem sprawdzic czy do modułu PDC w kole zapasowym dochodzi prąd. TU DAJE LINK DO ZJECIA MODUŁU http://zapodaj.net/d4c4c03a57ef2.jpg.html I TAM JEST pokazane ,ze jak rozebrałem moduł to w module jest prąd ale na bolcach w 2 pozostałych wejściach nie ma. Czy tak ma być? Czy do czujników nie dochodzi prąd? czy modół nie podaje? Próbowałem z przekrecona stacyjka i bez tez zawsze to samo. Prosze o odp czy ma byc tam prad czy to przez moduł? Pozdrawiam i dziękujekp