viewtopic.php?f=69&t=117886 Witam wszystkich , sprawa tyczy się bmw e46 2.0 diesel 136km , chodzi i oto że brakuje mu mocy i słychać mocne syczenie , trochę rozebrałem auto i zauważyłem że przewód który idzie od kolektora do turbiny można go założyć i zdjąć ręką i moje pytanie brzmi czy przy turbinie powinna być jakaś opaska czy ten przewód się jakoś sam powinien zacisnąć . Pozdrawiam