Witam Z racji,że jestem kompletnie zielony w tym temacie kieruje do was pytanie...mam nadzieje,że pomożecie mi podjąć decyzję :D Otóż jestem szczęsliwym posiadaczem E92 320i z 2007 roku. Tak więc zastanawiam sie nad wymianą całego układu wydechowego lub tłumika. Co polecacie? Głównie chodzi mi o to żeby samochód nabrał fajnego rasowego brzmienia ale też bez przesady oczywiscie :) Na jakie firmy warto zwrócić uwagę ? I ile mniej więcej może to kosztować? Pozdrawiam :)