Witam, przeglądałem tematy i był już tam podobny ale u mnie to wygląda troszeczkę inaczej. Włączyłem stacyjkę i wymieniłem bezpiecznik od wentylatora i wentylator natychmiast zaczął pracować, ale jak odpaliłem auto to bezpiecznik znowu się spalił a o mniejszym to już mogę wogóle zapomnieć bo 20 amper to nawet nie wystartował tylko go od razu spalił Nie wiem jak się za to zabrać i proszę o pomoc... z góry dzięki :)