Sam nie wiem. Bunia Johnnego bardzo ładna, widać, że zadbana i w ogóle, ale jakoś czegoś mi w niej brakuje. Pewnie to głupota, ale może srebrne/chromowane listwy wokół szyb by dużo dały? Wiem, że to pierdoła przy tym jak utrzymane jest auto i jego niskim przebiegu, ale jakoś nie złapało mojego oka. Może to też wina słabego światła na części zdjęć (pochmurny dzień), że lakier nie wydaje się być bardzo atrakcyjny? Pozdrawiam!