to jest auto firmowe i wiem, ze kolega nie ma zadnego interesu w sprzedazy, ale firma nie chce naprawiac, bo kupila nowy samochod co to znaczy normalna usterka ? czy to moze byc kwestia tylko oprogramowania ? dzieki
witam, moge okazyjnie kupic X5 od znajomego. r, 2007r, 50 000km glowny problem: przy jezdzie ok 80-100 km/h wyskakuje blad skrzyni biegow i auto sie wylacza po ok 15-30 min mozna dalej jechac czy ktos mial podobny problem ? jak naprawic ? co to moze byc ? pozdrawiam Rafal
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.