a jesli zaloze ten dyferek 4,27 to odczuje jakas zmiane w osiagach???? a jaki zalozyc do isa zeby mial konkretnego buta zmiejsca o to mi chodzi glównie??? pozdrawiam
Witam jestem posiadaczem bmw 1,8is 90 rok i mam niewielki problem ukrecil mi sie dyfer a posiadam jeszcze dwa inne jeden o przelozeniu 3,25 a drugi 4,27 prosze doradzcie mi który bylby lepsy do isa. DZiekuje i pozdrawiam
6 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.