No i co z tego, że 90% forum przerabia na polifta, skoro mi się bardziej podoba to nawet jakby wszyscy to zrobili to i tak bym zmienił :) Jak dla mnie tył po lifcie jest o niebo ładniejszy, jakie tandetne trójkąty? Bmw pokazało że zmieniając tylko klapę można diametralnie zmienić wygląd samochodu, wydaje się być szerszy, bardziej przysadzisty, nacechowany sportem. Jeżeli tobie bardziej podobają się blackline'y to szanuje ale staraj się nie przyjmować, że to co tobie bardziej się podoba jest idealne, jedyne i właściwe. Pozdrawiam ;)