Witam wszystkich , Coraz gorliwiej poszukuje E39 540i najlepiej w manualu . Chciałbym mieć już takie auto w garazu i je podziwiać :) Wpadła mi w oko ta aukcja Czy ktoś oglądał auto , co Panowie o tym sądzicie ? Auto z 2 tyg temu stało 33000 cena spada i teraz jest już całkiem podejrzana , ale to tylko moje zdanie . Pozdrawiam viewtopic.php?f=44&t=72889
1 odpowiedź
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.