Witam Posiadam bmw 320d I mam problem z turbo podczs jazdy stracilem moc I zaczol sie swist podobny do gotujacej wody z czajnika pojechalem do mechanika jeden mi powiedzial ze potrzebuje nowe turbo drugi zas powiedzial ze to jakis wezyk od turbo chcial bym sie dowiedziec czy ktos tez mial takie problemy auto ma przejechane okolo 140tys I co roku jest serwisowane przepraczam za pisownie ale nie mam pl klawiatury