kiedys widziałem gotowy tłumik na allegro do kupienia wiec chyba jest jakas mozliwosc :) bede musiał sie poradzic kogos kto zakłada tłumiki :D dzieki za odpowiedz :lol: pozdro
a w przypadku gdy posiadam klimatyzacje, wiem napewno ze jeden jest w srodku ale czy dodatkowo drugi jest na podszybiu czy nie.bo moja dmuchawa tagze chodzi jak by chciala a nie mogla :x
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.