Witam drodzy forumowicze. od pewnego czasu w moim bmw zauważyłem bardzo dokuczliwy problem, Jadac autem jeśli wciskam pedał gazu, auto przez jakiś czas nie reaguje po czym mocne prze-dymienie z wydechu i zaczyna przyśpieszać, przy każdym odpuszczeniu gazu i ponownej chęci przyśpieszenia sytuacja idealnie się powtarza...(ciemny dym z wydechu i po jakiś 2- 3 sekundach) auto zaczyna normalnie przyśpieszać, czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie w podobnej kwestii. viewtopic.php?f=73&t=117891