Jestem tutaj nowy ... Mam straszny problem. Mam BMW E36 1.8 is coupe . postanowalem wymienić filtr kabinowy po wymianie nie działa komputer pokładowy klimatronik a nawet zapłon !!! Czy to może być np przekaźnik ? Ponieważ jak przekrece kluczy podświetlane mi się wszystko poza komputerem i klimatronikiem a gdy przekrece drugi raz nie ma żadnej reakcji ... Może gdzieś poszło zwarcie jak odpinalem te kostki tutaj ... Pomocy !!