Witam. Mam Bmw e46 320d 136km z 1999r i borykam się z problemem stukow w tylnym moscie przy wrzucaniu jedynki. Stuki słychać tez w czasie jazdy na 4 biegu gdy dodaje i puszczam gaz. Lub gdy auto lekko się toczy a ja na sprzegle zmieniam biegi 1,2,3,4,5. Sprawdzałem juz wszystko i do niczego nie doszedłem. Zastanawiam się nad wymiana mostu ale musze mieć pewność że to pomoże. Prodze o jakąś podpowiedź.