Osobiście polecam Auto-Skrzypek, serwis z Krotoszyna, Jest do nich kawałek, ale warto pojechać. Najpierw możesz sprawdzić ich stronę (http://www.autoskrzypek.pl/), albo po prostu zadzwonić. Ja byłem u nich ze swoją piątku i wszystko śmiga cacy.
:idea: Cześć kolego. Ze swoich doświadczeń mogę polecić Ci sklep Pamaku. Oni są specjalistami od tłumików, wydechów i katalizatorów więc dobrze Ci doradzą przed zakupem. Tu masz bezpośredniego linka do wydechów BMW: http://pamaku.pl/tlumiki-bmw,39.html Pozdrawiam
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.