Witam, stałem się niedawno posiadaczem e93 320i 170KM 2007r. mam do Was parę pytań, gdyż szybko muszę wymienić kilka części: 1) czy wahacze poprzeczne powinno wymieniać się parami, bo słyszałem różne opinie? Mam uszkodzony tylko lewy. 2) ile potrzebuje oleju, gdzieś znalazłem, że 4,3l? Jaki olej stosować? 3) ile wchodzi płynu hamulcowego? 4) mam uszkodzoną kostkę przy przekładni kierowniczej (jest lekko połamana) czy jest w ogóle możliwe znalazienie tej części oddzielnie czy zostaje wymiana całej przekładni? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.