Cześć, mam problem z napędem. Po odłączeniu akumulatora i wyjechaniu z garażu było ok. (Zmieniałem kierownic3). Natomiast przy drugim odpięciu wyrzuciło błąd uszkodzenia napędu i kontrolkę trakcji. Trakcja działa, ABS działa, stabilizacja działa. Ale jest tylko tył napęd i komunikat uszkodzonego napędu. Upalilo mi też FRM3 ale to już ogarnąłem. Bmw E91 330xd. Mam błędy 5F3A- skrzynka rozdzielcza, nieprawidłowe działanie 54C6-Pogorszenie parametrów oleju 53FC-Terminal 30, przerwa w obwodzie Czy to może być ta słynna plastikowa zębatka? Kalibracja kąta skrętu robiona.