Witam, planuje zakup gwintu do E39 4.4 v8. Twardość zawieszenia chciałbym mieć porównywalną do tego co mam teraz. Aktualnie siedzi M sports suspension II, czyli z tego co wyczytałem jest to zawieszenie takie same jak w M5. Ma być nisko ale ten samochód ma też jeździć a nie się "turlać" dlatego nie może być mega sztywno Maksymalnie chce przeznaczyć 3k, co myślicie o gwincie AP? Macie jakieś inne propozycje?