Witam, chciałbym zaczerpnąć informacji dotyczącej spasowania wentylatora i odpowiedniej obudowy. Z tego co się orientowałem wychodziły różne rodzaje. Specyfikacja E36 320i 93 rok VIN WBABF11010JA39489 Kupiłem sam wiatrak ( 410 mm, 11 łopatek) brakuje mi tylko do niego obudowy. Jest ktoś w stanie mnie naprowadzić tak żebym kupił odpowiednią część? Z góry dziękuje i pozdrawiam
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.