Witam. Mnie komputer pokazuje 5.6l ... kalkulator mówi 6.2l w cyklu mieszanym bym powiedział. Na trasie zejdę do 4,4l wg kompa a licząc 5l. Hamuję biegami używając sekwencji. Do najwolniejszych się nie zaliczam, ale jazdę eko mam opanowaną;) Robiąc sobie dzień radości z jazdy spalanie miałem na trasie 7l. autko ma 180tys km. potwierdzone w BMW. Na gwarancji wymienili pompę wtryskową więc silnik ładnie pracuje. Dodam że znam takich którym te modele palą 10-13l więc duuuużo zależy od stylu jazdy i zdrowego rozsądku.