Witam, posiadam BMW 120d z roku 2004. Jest to moje pierwsze auto i na razie jestem trochę zagubiony. Przy kierownicy mam przyciski słuchawki oraz zestawu głośnomówiącego. Z tego co się dowiedziałem połączyć telefon powinienem chyba przez radio z tym, że nie mam tam opcji PHONE. Jest tam opcja radio, cd, aux-in, nic więcej. Radio jest z linii professional. Jak mam wykorzystać te funkcje z kierownicy? Czy to może pic na wodę i kierownica nie jest oryginalna, a była wymieniana? Pozdrawiam i dziękuje za pomoc.