Witam Panowie koledzy pomozcie wymienilem wszystkie filtry paliwa, powietrza, oleju, kabinowy, oraz olej po czym podczas jazdy od czasu do czasu jakby odcina doplyw paliwa na nie dluzej niz 1sec tak jakby uklad byl zapowietrzony(jednak podobno on sam sie odpowietrza) filtry byly wymieniane w warsztacie wiec chyba zostalo to zrobione profesjonalnie. Mial ktos moze podobny problem?? Dodam ze nie dzieje sie to czesto zrobilem trase okolo 500km stalo sie tak okolo 10 razy co to moze byc????