Skocz do zawartości

Matruk

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Matruk

  1. Mozliwe ze tak zrobie dlatego, że przed wymiana bylo ok. A nie chce mi sie wierzyc, ze po wymianie w cudowny sposob ulegl awarii sterownik abs...No nic dzisiaj odbieram auto od mojego magika i zobaczymy co wymyslil. Niestety musze oddawac auta do mechanikow bo nie mam czasu ani warunkow na naprawy samemu...A jak wiadomo jak sam sobie zrobisz to wiesz co masz :) pozdro i dzieki...jak sie cos wyjasni opisze cala sytuacje.
  2. Łożyska były FAGa
  3. Witam. Wiem, że troche odgrzewaśm temat ale mam nielada problem. A mianowicie: Jakiś czas temu zaczeły wyć mi łożyska z tyłu, więc długo nie myslac pojechalem do mechanika na wymiane. Po wymianie jadac autem od 40km/h w dół podczas hamowania cały czas odbija mi abs....powyzej wspomnianej predkosci nie ma problemu. Pojechalismy wiec sie przejechac z podlaczonym komputerem i okazalo sie ze w prawym tylnim kole czasami pojawia sie przeklamanie. Tzn niby dziala i wszystkie kola pracuja rowno a raz na jakis czas predkosc tego jednego kola zmienia sie i wraca do normalnej predkosci tzn tak pozostale trzy kola. A wiec diagnoza...czujnik abs. Wymieniony zostal czujnik abs....niestety po wymianie problem pozostal...blagam pomocy co to moze byc bo juz mi sie pomysly koncza....czy moze to byc cos z tym lozyskiem ?? na starym i nowym czujniku sytuacja wyglada dokladnie tak samo...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.