Mozliwe ze tak zrobie dlatego, że przed wymiana bylo ok. A nie chce mi sie wierzyc, ze po wymianie w cudowny sposob ulegl awarii sterownik abs...No nic dzisiaj odbieram auto od mojego magika i zobaczymy co wymyslil. Niestety musze oddawac auta do mechanikow bo nie mam czasu ani warunkow na naprawy samemu...A jak wiadomo jak sam sobie zrobisz to wiesz co masz :) pozdro i dzieki...jak sie cos wyjasni opisze cala sytuacje.