KOLEGO mialem te same objawy. a takich typow co spawaja wisco to nie sluchaj BMW to nie PGR-y.powiem ci tak wyjedz na miasto i ja pokatuj czyli nie schodz ponizej 3000obr/min sprubuj ja zagrzac.ona nie ma prawa na wskazniku przejsc poza polowe to jest jej swiete miejsce.u mnie bylo ta .wisco pomalu siadalo to wymienilem ale nie do konca bo byl delikatny luz na pompie wody a co sie okazalo to ukrecil sie wirnik od pompy i to byl caly problem.na dzien dzisiejszy to zaczepiam do BUMY lawete i pedal w opur a wskazowka jak w pionie tak W PIONIE POZOSTAJE.jak by ci sie grzala to dla sprawdzenia wisca wepchnij kawalek patyka w wisco i wtedy w pizde i na gaz i sie okaze.POWODZONKA.JAK COS TO DZWON661959170
Czy ma ktos może taką przepływke???? Siemens 5WK 9007 , oczywiście padł po wystrzale lpg, Bede wdzieczny za pomoc w znalezieniu albo nakierowaniu gdzie tego szukac :wink:
1 odpowiedź
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.