Witam. Podpinam się pod temat ponieważ w swoim M54B22 mam niemal że podobne objawy, przytrzymam 1000RPM po chwili można zauważyć jak obroty skaczą od 600 do 1000. Odma wymieniona, kolektor szczelny, a objawy nadal są. Chętnie poczekam na jakiegoś magika co potrafił by to jakoś sensownie wytłumaczyć i napisać co zrobić by nie wymieniać wszystkiego po kolei, tylko zrobić to raz a porządnie. Dodam że auto nie ma gazu, czysta benzyna.