Witam moja bmw e 60 3.0 d straciło moc nie chcę się wkręcać na obroty na ostatnim biegu trudno dociągnąć do 2.5 tys.obrotów stało się na autostradzie przy szybkości 140 km podłączyłem pod laptopa i wyrzuciło 2 błędy P2620 bład przepustnicy P1427 przerwane połączenie zwarcie plusa pompy próżniowej program mam zwykły nie do BMW taki ogólny do wszystkich aut , czy te kody to przyczyna ? czy szukać gdzieś dalej