Witam , Mam małe pytanie w spawie kontrolki check engine . Dwa dni temu zapaliła się ta kontrolka .Ok rozumiem coś się z.....o ale dlaczego w idrive i w auto check w komputerze nie ma żadnego błędu czy to normalne ? W poniedziałek jadę do mechaników ale nie daje mi to spokoju dlaczego nie widać tej informacji w idrive lub w menu auto check. Jeśli widać tam np. problem dotyczący braku płynu do spryskiwaczy dlaczego tego nie? Czy ktoś może wie , czy nie jak wspaniali mechanicy do których jadę w poniedziałek . Dzięki jeśli ktoś da odp.