Niedawno kupiłem pierwsze BMW E-34 525i m 20. Nie będe owijał w bawełne tylko powiem że kupiłem za grosze i muszę doprowadzić ją do stanu użyteczności. Jak mówiłem jest to moje pierwsze spotkanie z bmw ale mimo wydatków to widzę że będzie dobrze. Mój problem jest taki; nie potrafie rozpoznać w aparacie zapłonowym który kabel odpowiada poszczególnemu cylindrowi. Może ktoś z kolegów podrzuci jakiś opis lub rysunek. Dziękuje z góry. Bezowy