Witam wszystkich - Kupiłem 2 tygodnie temu BMW E30 320i z 91 roku - Auto wyposażone w klimatyzacje , elektryke , szyberdach , alufelgi itp... Ogólnie silnik pod względem mocy nie robi wrażenia (jeżdżę także Celiką , jestem klubowiczem Celika Clubu) ale jeśli chodzi o charakterystyke i kulturę pracy jest naprawde OK. Pozdrawiam i raz jeszcze witamm.... Jeśli zrobie fotki napewno w podpisie i w galerii ukaże się również moja e30-stka.....