Witajcie :) To jest mój pierwszy post więc proszę o rozwagę :) Bowiem mam pewien dylemat :) Nie potrafię tego dokładnie sprecyzować ale nigdzie nie mogę znaleźć plastikowych osłon do ISOFIX'u. Może wiecie gdzie mogę tak ową rzecz nabyć gdyż wnętrze strasznie upada na tym braku. Poniżej wysyłam zdjęcia: http://imageshack.com/a/img838/4025/q6ba.jpg http://imageshack.com/a/img834/171/0fdtc.jpg