Witajcie forumowicze, jestem tu dopiero pierwszy raz i nie zdążyłem jeszcze zgłębić tematów podobnych do mojego, dlatego prosze o pomoc. Czy jest możliwość zamontowania przycisków wielofunkcji do zwykłej kierownicy czteroramiennej takiej jak na foto, czy oprócz taśmy trzeba wymienić poduszke? i jak to wszystko podłączyć by sprawnie działało. E46 318D M47Nhttp://img12.allegroimg.pl/photos/oryginal/42/07/66/18/4207661816