Skocz do zawartości

pyjo73

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Autko kupiłem za niewielkką kasę ,miało luzy i padnięte amorki ,luzy skasowałem amorki wymieniłem na gazowe i zrobiłem diagnostykę było wszystko ok" ale pierwsza trasa 250 km.w jedną stronę a w drodze powrotnej zaczeło się pogarszać i rzucać po drodze 50 km. przed domem strch się bać przeżyłem horror poprostu nie da się jeździć.
  2. Tak to strach jeżdzić ,wycieków nie ma ani z pompy ani z przekładni.Ten moment zatrzymania to tak jagby się soś zacierało .Wymieniłem końcówki drążków,zrobiłem zbieżność potem ktoś mi podpowiedział że to mogą być łożyska górnych mocowań amortyzatorów -wymieniłem całe poduszki niedługo wymienie pół mojej bemki i dalej będzie to samo już nie wiem sam co robić dobija mie ta niewiedza i bezradność jeszcze do tego nie mogę pojeździć bo się nieda.Proszę podpowiedzcie co z tym może być.
  3. Witam wszystkich.mam 520 i e34 i obiawy są takie że podczas skręcania lub kręcenia na postoju kierownicą przeskakuje tzn kawałek idzie dobrze potem jest opór i znowu dobrze i znowu opór i tak niezalerznie w prawo czy w lewo a podczas jazdy mogę skręcić na maxa i zostaje w tej pozycji czyli kręce się w kółko .Czy ktoś wie co się zepsuło przekładnia pompa a może wiecie jakie ciśnienie musi dawać pompa wspomagania?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.