Mam taki problem jak w temacie. Najpierw pojawił się problem z pompami paliwa, progowymi i tą w baku. Obydwie wymieniłem ale problem z powietrzem w układzie paliwa i brakiem ciągu paliwa poniżej 15l (nie zawsze, dosyć losowo, czasem ciągnie, czasem nie) pozostał. Wymieniłem też filtr paliwa i sprawdzałem zaworki zwrotne przy filtrze paliwa i w baku i wyglądają na dobre. Co jeszcze może być przyczyną problemu?