Witam, Jestem w trakcie kupna e46 cabrio 318ci i mam już zarezerwowane auto. Moje pierwsze pytanie jest takie, cabrio posiada 5 przycisków odpowiedzialnych za szyby czyli jeden więcej niż w moim sedanie, lecz po naciśnięciu tego dodatkowego przycisku otwierają się tylko tylne szyby. Czy ten przycisk nie powinien otwierać i zamykać wszystkich szyb na raz? Drugie rzecz jest taka że w aucie odczuwalne są lekkie wibracje od silnika, moje przypuszczenia to guma na wale albo poduszka pod silnikiem,auto ma przejechane 215 tyś km ale wolał bym się upewnić. Z góry dzięki za odpowiedź