[OT]W Lagunie wystarczy odczekać 30s i układ jest odpowietrzony bo pompa paliwa pracuje cały czas[/OT] Nie wymądrzam się tylko są auta w którym ,,żyd'' świecił mi się cały czas.Np w dużym fiacie wypalił plastyk bo praktycznie nigdy nie gasł. Swoją drogą wracając do tematu co zrobić by odpowietrzyć taki układ.
Tak wiem ze w bmw to sie msci.Przyczyna okazalo sie zagiecie weza doprowadzajacego paliwo.W polaczeniu z umierajacym bendixem powodowalo iz paliwo nie zdazylo dotrzec do gaznika.Problem czesciowo rozwiazany.Dziekuje
Dzien dobry na poczatku opisze krotka ale dosc ciekawa historie tego bmw. kupilem go wczoraj.pan z komisu powiedzial ze padnieta jest przeplywka i dlatego jest odlaczona.w ten sposob przejechalem okolo 50km a nastepnie zrobilem sobie przerwe.po niej chcialem wrocic do domu i jakie bylo me zaskoczenie gdy auto nie chcialo odpalic.jakis mezczyzna podszedl i pomogl mi mowiac ,ze w filtrze paliwa jjest powietrze.autko prawie dojechalo do domu jednakze zaczelo przerywac.zauwazylem ze wlaczyla sie rezerwa.nie chcac go znow zapowietrzyc zatrzymalem sie na drodze i wlalem ok 4l paliwa.auto kreci zaskoczy na chwile (1-2s) i gasnie.podejrzewam ze znow fitr paliwa sie opuscil i zapowietrzyl.gdzie go szukac i jak odpowietrzyc uklad.Akumulator mam w miare ok jednak nie chcialbym zostac calkiem bez.droga ktora jade jest prawie bezludna poza tym nie mam linki.jakies sugestie?z gory dziekuje za pomoc.
6 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.