-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
UP: Ja kupuję samochód i stąd te pytanie :) Tak coś słyszałem że benzynowe 1.8 mają paski ale nie chcę w to uwierzyć więc wolę się zapytać jak jest naprawdę- to jak jest z tym rozrządem?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
A powiedzcie mi, e46 115km (lub 118km nie pamiętam już) 1.8 '98 benzyna ma pasek czy łańcuch?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Panowie, jak byłby luz na krzyżakach od wału to mogę wymienić sam krzyżak czy cały wał jak co niektórzy mówią w e46? I czy ta szpara między maską a reflektorem jest normalna czy oznaka przeszłości powypadkowej? http://iv.pl/images/74827405566313437746.jpg
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Panowie, znalazłem e46, niby fajnie, ale świeci mu się kontrolka poduszek i ponoć zaczyna cieknąć z dyfra. Co prawda nie wiem jak bardzo, ale z miejsca odrzucić ten egzemplarz czy jednak wjechać na kanał i ocenić ten wyciek? (Dodam, że podczas jazdy dyfra nie słychać) No i po puszczeniu sprzęgła słychać stuki (ponoć podpora tylnego mostu)
-
E46 316 WBAAL11050AX40442
Janekkkkk opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo o nim sądzicie? http://otomoto.pl/bmw-316-piekne-zadbane-okazja-C32209498.html Poniżej zamieszczam drugie e46 bo nie chcę robić kolejnego tematu, nie podaję VINu bo sprzedający nie wpisał. http://olx.pl/oferta/bmw-318i-e46-lpg-CID5-ID5sgAl.html#b6c67d9b25
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
A jak silnik 316 105km? Też go polecacie? Wiem że jest słabszy od 318 ale ja nie potrzebuję demona prędkości.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
A powiedz mi, jak się tyczy sprawa z dyframi? Faktycznie są nie warte naprawy? No i najważniejsze: Czy za te 12 tysi warto kupować taki samochód czy najlepiej sobie odpuścić i kupić te mondeo? I jak jeszcze możecie podpowiedzieć to ile kosztują części eksploatacyjne (rozrząd, zawieszenie.)
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
jarq7, 118 KM, ewentualnie też jak znajdę 316 105 km
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Koledzy z góry uprzedzam że jestem nowy na forum i nie czytałem całego tematu bo ma 150 parę stron a przeczytanie ich zajęłoby mi cały dzień i zadam pytanie o które pewnie pytał się nie jeden. Otóż przymierzam się do zakupu e46 318 ceny wahają się do 13k (interesują mnie wersje przed liftowe)i teraz pytanie: Czy warto się pchać w ten silnik za tą cenę? Czytałem co nieco że absolutnie nie, bo ponoć jest jednym z najgorszych silników w e46 no i że ogólnie trzeba na niego uważać. Ponadto niepokoją mnie problemy z dyfrem bo czasami trzeba wymienić na nowy (podobno jak znajdę auto z tym problemem to mam unikać jak ognia, bo nie opłaca sie remontować- czy to prawda? ile wyniesie koszt tej naprawy?) albo po prostu trzeba wymienić łożyska. Mam jeszcze na oku mondeo mk3 2.0 TDDI i mam dylemat który lepiej z nich wybrać. Proszę o radę.