Treść opublikowana przez Touring550i
-
E61 smg łopatki kierownicy przestały działać.
Witam [email protected] B dziękuję za wszelkie sugestie.
-
E61 smg łopatki kierownicy przestały działać.
Witam jak w temacie 2 dni temu przy redukcji biegu skrzynia przestała reagować na łopatki. Lewarek działa zmienia biegi na utomacie i manualu. Dis pokazuje nast błąd: 9521 SZL: SHIFTERS Signal implausible
-
Śląskie
Polecam myjnie samochodową Gliwice Łabędy na stacji diagnostycznej Jon-Tech. Www.myjnialabedy.pl. Na watsztacie przy stacji diagnost pracuje świetny mechanik pan Paweł trochę flegmatyczny ale B precyzyjny pasjonat marki BMW jeździ 330d ; )
-
E60 545i pytanie o smg
Witaj ,,Mały" ja mam problem z wydłużonym wbijaniem 2 i 3 biegu z towarzyszącym odgłosem ,,klak" i tak samo przy redukcji z 3 --> 2 i 2-->1. Biegi 4 i 5 wchodzą cicho i miękko. Robiłem adaptacje Disem i poprawa jest 15 %.
-
E60 545i pytanie o smg
Ja mam problem z głośnym wbijaniem i zrzucaniem 2 i 3 biegu. Prosiłbym o pomoc w tym temacie. Chętnie bym zobaczył jak działają inne smg w tym silniku n62 i n62n. Pozdr
-
E60 545i pytanie o smg
Tak naprawdę wszystko zależy od użytkowania auta nie kapienia na zimnym silniku, regularności wymiany płynów itd. Przed wami jeszcze wymiana uszczelniacz zaworowych. Koszt też nie duży i da sie zrobić bez demontażu głowic, wyciągania silnika a nawet nie trzeba ściągać rozrządu i wałków jak sie ma dobrego mechanika a nie bajkopisarza i naciągacza. Mogę polecić konkretnego magika na Śląsku ; )
-
E60 545i pytanie o smg
Witaj Janos byłbyś skłonny się spotkać na jazdę testową bo mam 550i z Smg i myśle że mógłbyś wiele powiedzieć o pracy mojej skrzynki. Jestem z Gliwic. B dziękuje pozdr
-
Ciekawostka dotyczaca SMG
Witam mam podobny problem z głośną i wydłużoną zmianą biegów w mojej Buni, znalazłem w Disie w opcjach Drive -----> Smg transmission------> transmission recalibration opcje jak mniemam adaptacji którą opisywał BZQ. Zanim to zrobię jednak chciałbym sie upewnić że korzystałeś z tej właśnie opcji żebym czegoś nieodwracalnie nie zpipczył... Czekam na odp prozdr Piotr
-
e60 545i V8 wyciek płynu chlodniczego
Witam bardzo Tobie dziękuję za wyczerpującą odpowiedź myśle ze jak będę zamawiał tą rurkę to ze strony .de co mi podałeś chyba że ten majster z Pl robi to równie dobrze....jeszcze trochę pojeżdżę obserwując stan płynu w zbiorniczku i jak na plywaku będzie widać spadek poziomu wtedy biorę auto na warsztat. Dzięki jeszcze raz za uspokojenie sumienia. Pozdr
-
e60 545i V8 wyciek płynu chlodniczego
Witam napisz gdzie kupiłeś zestaw naprawczy i czy trzebabylo wyciągać silnik ?? Jakie całkowite koszta ?? powoli szykuje mi sie podobna naprawa bo zaczyna sie pocić w okol termostatu. Z góry dzięki za odp.